Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu. Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.


Ano       Ne

Ovocné pálenky a speciality

Ke skutečné konzumaci pálenky vedla dlouhá cesta přes Dálný i Blízký východ, kde se používala jako lék či pro výrobu vonných esencí. Až Evropané okolo dvanáctého století docenili ovocné pálenky pro jejich rozmanité možnosti chutí a konzumace. Pálenka je nápojem všestranným, hodí se jako aperitiv i digestiv nebo jako vynikající doprovod ke kvalitnímu doutníku.

Nejprodávanější produkty v kategorii

1
Ze zralých hrušek
Originální nasládlá blendovaná specialita z prvotřídních hrušek z jižních Čech. Díky pečlivé práci mistra destilatéra pana Václava Šitnera bylo dosaženo mimořádné kvality. Vyznačuje se harmonickou, ovocnou a lehce nasládlou chutí.
715 Kč
2
Ze zralých malin
Originální nasládlá blendovaná specialita vyrobená macerací prvotřídních malin z jižních Čech. Díky pečlivé práci mistra destilatéra pana Václava Šitnera bylo dosaženo mimořádné kvality. Vyznačuje se harmonickou, ovocnou a lehce nasládlou chutí.
715 Kč
3
Original Spišská Borovička 40% 0,7l Kosher
Spojením kvalitního jalovce s mistrovským umem a dlouholetou tradicí, vznikne výborná chuť, kterou se Spišská Borovička může pyšnit. Výroba probíhá pod přísným dohledem Ortodox Inion Kosher. 
320 Kč

Aktivní filtry

Počet produktů: 75

Zobrazení 1-48 z 75 položek