Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu. Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.


Ano       Ne

Vína měsíce

Masso Vivo Vermentino IGT 2023

Masso Vivo Vermentino IGT 2023

Květinově ovocné a minerální Vermentino, nyní v akci 4+2 lahve navíc! Krásná, zlatavě žlutá barva se zelenkavými odlesky a střední viskozitou. Vůně je intenzivnější, jemně minerální, s tóny hrušek, žlutých jablíček a citrusů, v pozadí s podtóny květin a exotického ovoce. Chuť je středně plná a šťavnatá, s tóny jablíček, kandované citrusové kůry, středomořských bylinek a hruškového kompotu. Středně dlouhý, příjemně minerální závěr.

Masso Vivo Vermentino IGT 2023

Akce 4+2 lahve navíc!

1 420 Kč 2 130 Kč

Koupit nyní
O výrobci:

V srdci Maremmy se nachází panství Tenuta Ammiraglia. Její vinice vykreslují na kopcích sugestivní geometrii, která se svažuje k nedalekému pobřeží Tyrhénského moře. Vinařství Ammiraglia je místo s nezpochybnitelnou přírodní krásou, podmanivé a dokonalé, zasazené do území s velkým potenciálem pro výrobu vysoce kvalitních vín. Zejména sklepy, které navrhli Piero Sartogo a Nathalie Grenon, představují jednu z nejdokonalejších kombinací inovace, technologie a ohleduplnosti k životnímu prostředí. Budova vinařství tak absolutně dokonale splývá se svým okolím. 

Zobrazit celou nabídku vinařství

Masso Vivo Vermentino IGT 2023

Obra Malbec 2022

Obra Malbec 2022

Typický, ovocně kořenitý Malbec z argentinské Mendozy, nyní v akci 4+2 lahve navíc! Víno sytě červené barvy s fialkovými odlesky. Intenzivnější vůně připomíná čerstvé ovoce jako ostružiny, lesní jahody nebo třešně, v pozadí s tóny černého koření a jemnou stopou dřeva. Chuť je hedvábná, jemně kořenitá s výraznou ovocnou notou a delším závěrem s relativně měkkými taniny.

Obra Malbec 2022

Akce 4+2 lahve navíc!

1 080 Kč 1 620 Kč

Koupit nyní
O výrobci:

Vinařství založené v roce 2001 a postavené na úpatí And ve výšce 1050 m.n.m. Vyrábí vína a starají se o terroir s ohledem na budoucí generace. Toto moderní vinařství těží ze 450 let historie a umu španělské společnosti a funguje na principech evropského dědictví a know-how, respektu k terroir na 150 hektarech vlastních vinic s cílem vyrábět prémiová vína. Jsou součástí průkopnické generace, která vyrábí špičková argentinská moderní vína založená na evropské odbornosti, moudrosti a zkušenostech. V Raventós Codorníu a Bodega Séptima pracují ovšem na dlouhodobých cílech – vyrábí vína a starají se o terroir s ohledem na budoucí generace. Sami říkají: Naše vína jsou inovativními a autentickými reprezentanty naší země. Jsme kreativní, ale respektujeme naši historii a dědictví. Vyrábíme horská vína, protože jsme v horách. Protože jsme součástí hory. Naše vína obsahují tlukot srdce And a vibrace, které dávají život jedinečnému přírodnímu prostředí.

Zobrazit celou nabídku vinařství

Obra Malbec 2022