Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu. Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.


Ano       Ne

Vína měsíce

Riesling Gutswein trocken 2021 BIO

Premier Wines Selection

Příjemně minerální riesling z biodinamického vinařství, nyní v akci 4+2 lahve zdarma! Suchý, ovocný ryzlink nabízí příjemnou svěžest, bohaté ovocné tóny a lehkou minerální stopu s typickou šťavnatostí. Středně dlouhá dochuť s pevnou kyselinkou.

Malbec 2021

Akce 4+2 lahve zdarma

960 Kč 1 440 Kč

Koupit nyní
O výrobci:

Celým jménem Weingut Karl-Heinz a Andreas Meyer je tradiční rodinné vinařství otce a syna, které bylo založeno v jižním Pfalzku již v roce 1949. Jako jedno z mála vinařství v regionu začalo již v 50. letech plnit svá vína do lahví a také uplatňovat tzv. přímý marketing. Celkem obhospodařují 17 hektarů vinic, kde jsou uplatňovány přísné biodynamické postupy. Syn Andreas se stará o vinice i samotnou výrobu vína a jeho maminka Gudrun zajištuje prodej a komunikaci se zákazníky. Snahou rodiny Meyer bylo vždy vyrábět odrůdově typická vína pro daný terroir jižního Pfalzka. Hlavním motivem vinařství je „tradice s inovacemi k dokonalosti“, která vyjadřuje filozofii firmy. Zde mnohaleté zkušenosti v kombinaci s moderní technologií dávají vzniknout výjimečným vínům za velmi příznivé ceny.

Zobrazit celou nabídku vinařství

Malbec 2021

Remole Bianco IGT 2022

Premier Wines Selection

Vynikající, osvěžující toskánské bílé, nyní v akci 4+2 lahve zdarma! Díky své svěžesti a jemným ovocným tónům udělá Remole Bianco každý okamžik výjimečným. Jiskrná, zlatavě žlutá barva se zelenkavými odlesky a střední viskozitou. Středně intenzivní vůně nabízí tóny sadového ovoce, exotického ovoce a bílých květů. Chuť je středně plná, osvěžující a ovocná. Středně dlouhý závěr.

Malbec 2021

Akce 4+2 lahve zdarma

940 Kč 1 410 Kč

Koupit nyní
O výrobci:

Villa di Rèmole, původní farnost postavená v roce 1300 podél řeky Arno. Od počátku patřily předkům Frescobaldů a byly to významné dílny, jedny z největších v Toskánsku, které zpracovávaly vlnu a obchodovaly s ní. Farnost Rèmole je středověká románská stavba starobylé krásy a jakýsi strážce více než 700 let historie rodiny Frescobaldi.

Zobrazit celou nabídku vinařství

Malbec 2021