Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu. Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.


Ano       Ne

O nás

POSLÁNÍ

Potkali jsme se poprvé v roce 1992. Svět kolem nás ještě objevoval nově nabitou svobodu. My jsme v té době začali objevovat svět vína a destilátů. Objevili jsme, jak velkou může dělat lidem radost. Že ve společnosti dobrého vína či sklenky mimořádných destilátů a lihovin čas běží pomaleji a náš radostný prožitek se násobí. A tehdy jsme udělali zásadní rozhodnutí...Už žádnému klientovi neprodáme ani jednu lahev. Odteď jim místo láhve prodáme jedinečný a neopakovatelný zážitek!

NAŠE VIZE A HODNOTY 

Naším cílem je vyhledávat produkty, které splňují představy o vysoké kvalitě. Díky tomu vše, co u nás najdete nabízíme s radostí. Férové ceny a férové platební podmínky jsou pro nás samozřejmostí. Stejně tak i rychlé a spolehlivé dodání objednaných produktů. V případě že byste potřebovali s nákupem poradit, není problém nám zanechat zprávu.

BENEFITY

Proč byste si měli vybrat právě Premier Wines and Spirits? 

Stejně jako svět není černobílý, tak ani svět vína a destilátů skrývá mnoho vůní a chutí. Vyhněte se zklamání a vyberte si toho správného společníka (ať už se jedná o víno či destilát) u nás a užijte si ničím nerušený příjemný zážitek. Uvidíte, že nebudete zklamaní. Jaký je náš recept?

  • Máme nejširší sortiment vín a destilátu široko daleko, proto uspokojíme chuť a vkus každého zákazníka.
  • Díky našim rozsáhlým skladovým kapacitám máme k většinu našich produktů skladem.
  • Při objednávce nad 2 500 Kč budete mít dopravu zdarma a my se pokusíme být u vás co nejdříve to bude možné. 
  • Naši someliéři patří v Česku k těm nejlepším. Na jakoukoli Vaši otázku mají připravenou odpověď. Tak si je vyzkoušejte.
  • Naší specialitou je korková garance. V případě, že u nás zakoupené víno bude mít pachuť zkaženého korku, lahev Vám zdarma vyměníme.

Věříme, že s námi proniknete do světa vína a destilátů a bude Vás to bavit stejně jako nás.

NA ZDRAVÍ!


Více zajímavých informací můžete najít našem webu: https://www.premierwinesandspirits.cz/index.php/cs/