Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu. Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.


Ano       Ne

O nás

POSLÁNÍ

Potkali jsme se poprvé v roce 1992. Svět kolem nás ještě objevoval nově nabitou svobodu. My jsme v té době začali objevovat svět vína a destilátů. Objevili jsme, jak velkou může dělat lidem radost. Že ve společnosti dobrého vína či sklenky mimořádných destilátů a lihovin čas běží pomaleji a náš radostný prožitek se násobí. A tehdy jsme udělali zásadní rozhodnutí: “Už žádnému klientovi neprodáme ani jednu lahev. Odteď jim místo láhve prodáme jedinečný a neopakovatelný zážitek!

HODNOTY

Férové ceny a platební podmínky

Individuálně poradíme s výběrem správného produkt

´Na míru´ a rychle prodáme zboží

Spolehlivě a přesně nákup dodáme

BENEFITY

Proč by se právě Premier Wines měl stát Vaším osobním sommeliérem?

Říká-li se, že svět není černobílý, pak svět vína a destilátů rozhodně není červenobílý. Každý v životě jistě zažil pocit, kdy se těšil na večer strávený v příjemné společnosti s dobrým pitím, nicméně jeho očekávání po otevření lahve zůstala nenaplněna. Vyhněte se zklamání a zkuste projednou nechat starost s výběrem toho správného společníka (ať už se jedná o víno či destilát) na nás. A Vy si naplno užijte ničím nerušený příjemný zážitek. Uvidíte, že nebudete zklamaní. Jaký je náš recept?

Máme nejširší sortiment vín a destilátu široko daleko, proto uspokojíme chuť a vkus každého zákazníka.

Díky našim rozsáhlým skladovým kapacitám se nestane, že Vám dáme košem, když budete chtít místo jedné lahve dvě (bedny).

Při objednávce nad 1000 Kč dodáváme zdarma. A budeme u Vás cobydup.

Naši sommeliéři patří v Česku k těm nejlepším. Na jakoukoli Vaši otázku mají připravenou odpověď. Tak si je vyzkoušejte.

Naší specialitou je korková garance. V případě, že u nás zakoupené víno bude mít pachuť zkaženého korku, lahev Vám zdarma vyměníme.

Věříme, že s námi proniknete do světa vína a destilátů a bude Vás to bavit stejně jako nás.


Více zajímavých informací můžete najít našem webu: https://www.premierwinesandspirits.cz/index.php/cs/