Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu. Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.


Ano       Ne

Bohemian GIN podporuje neziskovou organizaci DEBRA

Bohemian Gin

Život je potřeba si vychutnat, objevte s námi svět Bohemian. Svět tradičního českého kořenářství a nadšení lihovarníka a pravdoláskaře Martina Žufánka, které dali vzniknout Bohemian ginu, v který Vás okouzlí typickým jalovcem ve spojení s českou loukou. Nechte se přenést do světa vůní a chutí, kde vládnou bylinky, koření, lesní plody, ale také včelky, čmeláci, vážky a také třeba motýli.

Podpora neziskové organizace

Právě skrze motýly a pravdoláskařský přístup Martina Žufánka vznikla myšlenka podpory neziskové organizace Debra, která pomáhá lidem s nemocí motýlích křídel.

Bohemian Gin

Debra – Motýlí křídla

DEBRA ČR je pacientská organizace, která pomáhá usnadnit život lidem s tzv. nemocí motýlích křídel (Epidermolysis Bullosa, zkráceně EB). Poskytujeme odborné poradenství, šíříme informace o nemoci a možnostech léčby a propojujeme pacienty a jejich rodiny z celé ČR. Úzce spolupracujeme s týmem odborníků klinického EB Centra. Jsme aktivním členem DEBRA International a zapojujeme se do výzkumu léčby EB.
Více o organizaci Debra

Jak spolupráce funguje? Jak můžete pomoci i Vy?

Tím, že u nás zakoupíte lahev Bohemian ginu 0,7l z číslované edice za 1495Kč, automaticky tím odvedeme 500Kč na podporu neziskové organizace Debra a přispíváte tím lidem, kteří bojují s nemocí Motýlích křídel. Nechte se přenést do úžasně voňavého a chutného Bohemian světa a zároveň pomozte dobré věci.

Na zdraví!

Bohemian Gin

Omlouváme se za nepříjemnosti.

Najděte znovu to, co hledáte