Vážení přátelé a milovníci vína,
dnes bychom vám rádi představili nové vinařství v našem portfoliu, Principiano Giuseppe e Francesco a jejich příjemně ovocnou Barberu d´Alba Superiore DOC 2022. A právě tato Barbera je ještě navíc pro vás nyní v akci 4+2 lahve navíc.
Principiano Giuseppe e Francesco je malé rodinné vinařství založené na počátku 20. století Guiseppem Principiano. V současnosti vinařství vede vnuk Guiseppe se svým synem Francescem, který tak představuje čtvrtou generaci vinařů. Společně s celou rodinou obhospodařují cca 8 hektarů vinic v okolí měst Monforte d´Alba a Serralunga d´Alba, tedy v lokalitách, které patří mezi jedny z nejlepších Barolo Crus.
Nabízíme vám vynikající ovocnou Barbera d'Alba Superiore DOC 2022, nyní v akci 4+2 lahve navíc! Toto víno se pyšní intenzivní rubínově červenou barvou, vůní připomínající tóny třešní, švestek a lesního ovoce, v pozadí s podtóny černého koření a kakaového prášku. Chuť je překvapivě silná a plná, s vyváženou a bohatou strukturou a poměrně dlouhým závěrem. A nyní v akci 4+2 lahve navíc, zaplatíte tak o 870 Kč méně!
Vychutnejte si novinku Barbera d´Alba Superiore DOC 2022 nyní v akci 4+2 lahve navíc!
Nabídka platí do 28. února 2025.
Nezapomeňte, že naším vínem měsíce února je Alie Rosé IGT 2023 v akci 4+2 lahve navíc.
SAVE THE DATE - degustace v Restauraci Monarch:
26. února od 18:30 – Hvězdy Španělska - Comando G & Pingus
19. března od 18:30 – Côtes du Rhône
23. dubna od 18:30 – TOP Riesling
20. května od 18:30 – Kalifornie
18. června od 18:30 – Piemont – Roagna
S námi je radost poznávat!