Zavřít

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu. Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.


Ano       Ne

Výhodný balíček Viva Italia

Vážení přátelé a milovníci vína,

máme rádi Itálii a věříme, že i vy. Itálie není jen Prosecco, jak se několik posledních let může zdát a my jsme pro vás vybrali 3 zajímavá vína, která nás prostě baví.

Prvním z nich je Trabocchetto DOC od vinařství Talamonti - nádherné bílé víno z odrůdy Pecorino, které vyniká svou ovocností, mineralitou a zároveň příjemnou pitelností a je vynikajícím společníkem k rybám, mořským plodům, těstovinám nebo rizotu. Druhým vínem je Gavi di Gavi DOCG z bio produkce vinařství Tenuta San Pietro - elegantní, květinovo ovocné víno z odrůdy Cortese, které skvěle doplní nejen ryby a mořské plody, ale i drůbež či vepřovou panenku. A v neposlední řadě Rosso di Montepulciano DOC od vynikajícího vinaře Vittoria Innocentiho. Skvělé červené víno z odrůdy Sangiovese od tradicionalisty a bývalého profesora filozofie na univerzitě, jehož cílem je dostat do každé lahve trochu oné filozofie :-)

Je tedy jen na vás, zda preferujete bílá nebo červená vína, každopádně máme pro vás výhodnou nabídku - můžete si zakoupit tato vína v balíčku se slevou 25% anebo při koupi 4 a více lahví dle vašeho výběru z této nabídky, dostanete také slevu 25%!

Nabídka je platná do 1. 10.2021

Tak na zdraví a Viva Italia!

S námi je radost poznávat.

Závěrem bychom vás rádi pozvali na degustace konané v Monarch Restaurantu, Na Perštýně 15 v Praze:

16. září, 18:30 - Evropský Riesling
29. září, 18:30 – Burgundsko
12. října, 18:30 – Jižní Amerika
26. října, 18:30 – Španělská Rioja
9. listopadu, 18:30 - Procházka po Chablis
24. listopadu, 18:30 - Piemont
9. prosince, 18:30 – Francouzské bubliny

Kapacita míst na degustacích je omezená, rezervace na: lenka.bergerova@1er.cz. 
Zobrazit na eshopu