Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu. Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.


Ano       Ne

Víno měsíce listopadu 2021

Vážení přátelé a milovníci vína,
nechte se okouzlit noblesním portským vínem Graham´s Six Grapes Ruby Reserve Port, nyní ve výhodné nabídce 2+1 lahev jako dárek.

Značka Graham´s Port je již po staletí pevně spjata s rodinou Symingtonů, která hraje významnou roli v obchodě s portskými víny více než 300 let. Dnes Symingtonům patří celkem 25 quint s celkovou plochou 1769 hektarů, z toho 965 hektarů je osázeno vinnou révou.
Symington Family jsou potomci Andrew James Symingtona a Beatrice Atkinsonové. Andrew James přijel do Porta ze Skotska roku 1882 a Beatrice byla potomkem Johna Atkinsona, který žil v Portu od roku 1814. Její otec a strýc byli obchodníci s portským s historickými kořeny až do poloviny 17 století. Symingtonové rovněž stojí za popularizací vintage portských na světových trzích. I přes zavedenou tradici jsou však také známí svým inovátorským přístupem a neustálým zdokonalováním vinohradnických metod. 

Graham´s Six Grapes Ruby Reserve Port
Six Grapes je originální směs portského od Graham’s. Na etiketě je schematická kresba šesti hroznů, která odkazuje na nejvyšší kvalitu označování sudů vín v minulosti. Jde o portské s plnou strukturou a velmi tmavou barvou, vyrobené z výběru hroznů z nejlepších vinic. Někdy je označováno jako „každodenní portské pro toho, kdo rád pije Vintage Port“. Představuje asi 11 % z celkového prodeje portského Graham’s. Barva je hluboká oranžovohnědá až tmavočervená, víno nabízí svůdné, bohaté aroma zralých švestek a třešní. Má dobrou a vyváženou strukturu a dlouhý závěr na patře.

 
Ochutnejte elegantní Graham´s Six Grapes Ruby Reserve Port v akci 2+1 lahve zdarma!
 
Nabídka platí do 30.11.2021.
 
S námi je radost poznávat :-)