Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu. Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.


Ano       Ne

Šumivé Vánoce a Silvestr se slevou 20%

Vážení přátelé a milovníci vína,
 
s posledním měsícem roku, a to nejen na Silvestra, jsou pro většinu z nás neodmyslitelně spjaty bublinky. My jsme pro vás připravili nabídku šampaňských vín se slevou 20%, ať si konec roku řádně užijete.

Champagne Deutz patří dlouhodobě mezi nejoceňovanější značky champagne a například jejich Classic brut pak mezi nejlépe hodnocená NV vína. Aristokratická, sofistikovaná a elegantní šampaňská.
Značka Piper-Heidsieck v letošním roce vyhrála co mohla - Champagne House of the Year a hlavní sklepmistr Émillien Boutillat získal ocenění Sparkling Winemaker of the Year. To vše je jen důkazem vysoké kvality vín zde vyráběných.
Přední světoví kritikové řadí dům Charles Hiedsieck mezi nejlepší značky vůbec. Jeho základní šampaňské Brut Réserve je dle Toma Stevensona vůbec nejhodnotnější šampaňské napříč všemi kategoriemi. Chválou nešetří ani Richard Juhlin, dle něhož je Brut Réserve jedno z nejlepších neročníkových šampaňských.
Stranou nesmí zůstat ani Pierre Peters, který se z malého growera dostal na pozici špičkového malého domu. Jeho specializací je odrůda Chardonnay, a tak jeho vína jsou vždy Blanc de Blancs a hlavně Grand Cru.
Pěstitelský dům také reprezentuje Michel Arnould, jehož doménou je odrůda Pinot Noir a jeho fantastický Blanc de Noirs Grand Cru.

Je tedy jen na vás, zda Vánoce nebo konec roku oslavíte s klasickými champagne domy nebo malými growery. A to vše pouze pro Vás nyní se slevou 20%! Objednávky zadané do 27. prosince včetně doručíme včas tak, abyste stihli vaše oslavy!

Přejeme Vám klidné prožití Vánočních svátků a vše nejlepší do nového roku, ať je lepší než ten, co právě končí...

 
Promo kód: vánoce2021
Platnost nabídky: do 31. prosince 2021
 
 
S námi je radost poznávat :-)
 
https://bit.ly/vesele-Vanoce-PF-2022