Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu. Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.


Ano       Ne

4+2 Séptima Obra Malbec

Vážení přátelé a milovníci vína,

dnes bychom vám rádi představili nové vinařství v našem portfoliu - Bodega Séptima z argentinské oblasti Mendoza.
 
Bodega Séptima je mladé vinařství založené v roce 2001 a postavené na úpatí And ve výšce 1050 m.n.m. Toto moderní vinařství těží ze 450 let historie a umu španělské společnosti (patří nejstaršímu výrobci španělské Cavy - společnosti Codorníu) a funguje na principech evropského dědictví a know-how, respektu k terroir na 150 hektarech vlastních vinic s cílem vyrábět prémiová vína. Jsou součástí průkopnické generace, která vyrábí špičková argentinská moderní vína založená na evropské odbornosti, moudrosti a zkušenostech.
V Raventós Codorníu a Bodega Séptima pracují ovšem na dlouhodobých cílech – vyrábí vína a starají se o terroir s ohledem na budoucí generace. Sami říkají: "Naše vína jsou inovativními a autentickými reprezentanty naší země. Jsme kreativní, ale respektujeme naši historii a dědictví. Vyrábíme horská vína, protože jsme v horách. Protože jsme součástí hory. Naše vína obsahují tlukot srdce And a vibrace, které dávají život jedinečnému přírodnímu prostředí."

Naším vínem měsíce dubna je vynikající Obra Malbec 2020. A to nejen proto, že 17. dubna je celosvětový Malbec Day. Hrozny pro tento Malbec pochází ze 2 vinic v nadmořské výšce 1050 resp. 1100 m.n.m. Krásná, sytě červená barvy s fialkovými odlesky. Intenzivnější vůně připomíná čerstvé ovoce jako ostružiny, lesní jahody nebo třešně, v pozadí s tóny černého koření a jemnou stopou dřeva. Chuť je hedvábná, jemně kořenitá s výraznou ovocnou notou a delším závěrem s relativně měkkými taniny. A nyní v akci 4+2.

 
Vychutnejte si duben s Obra Malbec 2020 nyní v akci 4+2 lahve zdarma!

Nabídka platí do 30. dubna 2022.


S námi je radost poznávat!