Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu. Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.


Ano       Ne

Víno měsíce ledna 2023 - Talamonti Montepulciano d´Abruzzo 4+2

Vážení přátelé a milovníci vína,

úvodem bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň v uplynulém roce a zároveň vám popřát všechno nejlepší do Nového roku, ať je lepší ve všech ohledech, než ten, co právě skončil. A také bychom vám rádi v rámci akce Víno měsíce představili naše další víno - Talamonti Montepulciano d´Abruzzo MODA DOC 2021.

Vinařství Talamonti je mladé a moderní vinařství založené v roce 2001 rodinou Di Tonno v krásné oblasti Abruzzo. Za více než 20 let existence se zde zrodila celá řada velmi zajímavých vín, která se ve všech případech vyznačují velmi dobrým poměrem kvality a ceny a svěžím, příjemným charakterem. Mají poutavé, moderní etikety a získávají ocenění jak v Itálii, tak v zahraničí. Vína jsou vyráběna pouze z hroznů z vlastních vinic nacházejících se v okolí vinařství v nadmořské výšce 300 m. Ve sklepě jsou používány moderní technologie i dubové sudy různých velikostí a původu.

Asi nejznámější odrůdou je pak Montepulciano, v tomto případě s přídomkem d´Abruzzo. Příjemné a kulaté víno s rubínovou barvou s fialovými odlesky, ve vůni dominují tóny zralého červeného ovoce a sladkého koření. Na patře je víno živé, ovocné, s plnou chutí doplněnou příjemným kořeněným závěrem a šťavnatostí. Právě teď v jedinečné akci 4+2 lahve zdarma!

Nabídka platí do 31. ledna 2023.
 
S námi je radost poznávat!