Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu. Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.


Ano       Ne

Riesling Gutswein trocken 2021 – 4+2 zdarma - UKONČENO

Vážení přátelé a milovníci vína,

přišel astronomický podzim, i přesto stále vládnou letní teploty. A proto bychom vám rádi nabídli osvěžující, krásně ovocný Riesling Gutswein trocken 2021 z biodynamického vinařství Weingut Meyer z německé Pfalze.

Celým jménem Weingut Karl-Heinz a Andreas Meyer je tradiční rodinné vinařství otce a syna, které bylo založeno v jižním Pfalzku již v roce 1949. Jako jedno z mála vinařství v regionu začalo již v 50. letech plnit svá vína do lahví a také uplatňovat tzv. přímý marketing. Celkem obhospodařují 17 hektarů vinic, kde jsou uplatňovány přísné biodynamické postupy. Syn Andreas se stará o vinice i samotnou výrobu vína a jeho maminka Gudrun zajištuje prodej a komunikaci se zákazníky. Snahou rodiny Meyer bylo vždy vyrábět odrůdově typická vína pro daný terroir jižního Pfalzka. Hlavním motivem vinařství je „tradice s inovacemi k dokonalosti“, která vyjadřuje filozofii firmy. Zde mnohaleté zkušenosti v kombinaci s moderní technologií dávají vzniknout výjimečným vínům za velmi příznivé ceny.

Příjemně minerální Riesling z biodinamického vinařství, nyní v akci 4+2 lahve zdarma! Suchý, ovocný ryzlink nabízí příjemnou svěžest, bohaté ovocné tóny a lehkou minerální stopu s typickou šťavnatostí. Středně dlouhá dochuť s pevnou kyselinkou. Právě teď v jedinečné akci 4+2 lahve zdarma, ušetříte tak 480 Kč!

A nezapomeňte, naším vínem měsíce září je osvěžující a skvěle pitelné Remole Bianco IGT 2022 v akci 4+2 lahve zdarma!

SAVE THE DATE - degustace v Restauraci Monarch:
26. září od 18:30 - BÍLÉ BURGUNDSKÉ PREMIER CRU
11. října od 18:30 - RUM & ČOKOLÁDA
25. října od 18:30 - COMMANDO G & PINGUS
8. listopadu od 18:30 – CHATEAU DE LA TOUR
22. listopadu od 18:30 - USA KALIFORNIE
6. prosince od 18:30 - CHAMPAGNE
 
S námi je radost poznávat!