Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu. Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.


Ano       Ne

Champagne H.BLIN Tradition brut 2+1 navíc - UKONČENO

Vážení přátelé a milovníci vína,

Vánoční svátky a oslava Nového roku se nezadržitelně blíží, a proto bychom vám rádi nabídli novinku v portofoliu - jedinečné Champagne H.BLIN Tradition brut v akci 2+1 lahev navíc!

Champagne H.BLIN se nachází ve Vincelles v údolí Marne a je známé svými cuvée se silnou identitou, vytvořenými tak, aby vyjadřovaly svůj jedinečný charakter. Základem těchto vín je tradiční odrůda Meunier, vždyť Vincelles, půvabná stará vesnice na turistické stezce údolím Marny, je domovem právě této odrůdy (samotný název vesničky Vincelles odkazuje na zdejší vinařské dědictví: "Vini cella" je latinský výraz pro vinný sklep). Na 110 hektarech vinic vysázených v okolí Vincelles převažuje Meunier (70 %), ale pěstují také Chardonnay (16 %) a Pinot Noir (14 %). Dlouhodobě se věnují udržitelnému hospodaření s důrazem na ochranu životního prostředí (70 % pozemků nese označení udržitelného hospodaření VDC), což v roce 2013 vedlo k získání certifikace BIO pro několik hektarů.

Champagne Tradition brut je šampaňské postavené na odrůdě Meunier a které zrálo minimálně 2 roky na kalech. A právě zásadním podílem odrůdy Meunier je tak jedinečné. Zlatavě žlutá barva se střední viskozitou a příjemným perlením. Vůně je středně intenzivní, bohatá na ovocné tóny připomínající červený rybíz, broskve nebo meruňky, v pozadí s jemnou mineralitou. Chuť je středně plná, s pěknou krémou, šťavnatá a harmonická, v delším závěru se objevuje osvěžující kyselinka. Právě teď v jedinečné akci 2+1 lahve navíc, ušetříte tak 855 Kč!
 
 
A nezapomeňte, naším vínem měsíce prosince je elegantní a ovocná cava Cuvée 150th Anniversary brut od Codorníu v akci 4+2 lahve navíc.

 
Krásné prožití Vánočních svátků a vše nejlepší do nového roku 2024 přeje tým Premier Wines & Spirits.

S námi je radost poznávat!