Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu. Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.


Ano       Ne

Frescobaldi Remole Rosso IGT 2023 4+2 navíc - UKONČENO

Vážení přátelé a milovníci vína,

dnes bychom vám rádi představili italské vinařství Remole Toscana, patřící do rodiny Frescobaldi, a s ním i hebké, ovocné a zároveň plné Remole Rosso IGT 2023, nyní v akci 4+2 lahve navíc! 

Farnost Rèmole, která od počátku (byla vystavěna někdy okolo roku 1300) patřila předkům Frescobaldiů. Současně vedle farnosti byly významné dílny, mimochodem jedny z největších v Toskánsku, které zpracovávaly vlnu a obchodovaly s ní. Villa di Rèmole je středověká románská stavba starobylé krásy a jakýsi strážce více než 700 let historie rodiny Frescobaldi.

Remole je klasické a typické červené toskánské víno, které vždy udělá radost. Víno purpurově červené barvy se střední viskozitou, ve vůni se objevují nádherné tóny červených a černých bobulovin, například rybízu, maliny a borůvky, stejně jako jemný nádech jahod a koření. Chuť je středně plná, harmonická a hebká, plná ovocných tónů. Středně dlouhý, lehce kořenitý a hladký závěr. Zkrátka vynikající, dobře pitelné toskánské Remole, nyní v akci 4+2 lahve navíc, zaplatíte tak o 470 Kč méně!
 
SAVE THE DATE - degustace v Restauraci Monarch:
12. června, 18:30 - Gin & Tonic trochu jinak
 
S námi je radost poznávat!