Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu. Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.


Ano       Ne

Víno měsíce července - PWS Primitivo Salento IGT 2023 4+2 navíc

Vážení přátelé a milovníci vína,

dnes bychom vám rádi v rámci akce víno měsíce července představili další přírůstek do rodiny Premier Wines Selection a sice ovocné a elegantní Primitivo Salento IGT 2023, právě nyní v akci 4+2 lahve navíc!

Prázdniny začaly a určitě se shodneme, že letní grilování je jednou z nejoblíbenějších dovolenkových činností. A k němu se naprosto skvěle hodí naše Primitivo, které jsme v týmu someliérů vybírali tak, aby vyhovovalo náročnému českému jazýčku. 
 
Naším vínem měsíce července je tedy Premier Wines Selection Primitivo Salento IGT 2023. Zářivá rubínová barva s fialkovým nádechem se střední viskozitou. Vůně je čistá, středně intenzivní, připomínající lesní ovoce, zavařeninu ze švestek, v pozadí najdeme podtóny sladkého koření a moruší. Chuť je středně plná, bohatá a elegantní, s výraznějšími tóny pečeného ovoce, jemnou kořenitostí a delší hladkou dochutí se sladkými a měkkými taniny. Skvěle doplní grilovaná masa, zeleninu, těstoviny s rajčatovým základem, zkrátka je to téměř univerzální víno. Náš tip - servírujte lehce podchlazené, odvděčí se vám svojí svěžestí ;-)  A nyní v akci 4+2 lahve navíc, ušetříte tak 460Kč!
 
S námi je radost poznávat!
 
SAVE THE DATE - degustace v restauraci Monarch:
19. září, 19:00 - The Mascot, Kalifornie
9. října, 18:30 - Barolo, Piemonte
22. října, 18:30 - Paleo Rosso, vertikála
20. listopadu, 18:30 - Červené Burgunské
10. prosince, 18:30 - Ročníková Champagne