Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu. Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.


Ano       Ne

Bohemian GIN podporuje neziskovou organizaci DEBRA

 

Bohemian GIN podporuje neziskovou organizaci DEBRA

Bohemian Gin
Život je potřeba si vychutnat, objevte s námi svět Bohemian. Svět tradičního českého kořenářství a nadšení lihovarníka a pravdoláskaře Martina Žufánka, které dali vzniknout Bohemian ginu, v který Vás okouzlí typickým jalovcem ve spojení s českou loukou. Nechte se přenést do světa vůní a chutí, kde vládnou bylinky, koření, lesní plody, ale také včelky, čmeláci, vážky a také třeba motýli.

Podpora neziskové organizace
Právě skrze motýly a pravdoláskařský přístup Martina Žufánka vznikla myšlenka podpory neziskové organizace Debra, která pomáhá lidem s nemocí motýlích křídel.

Debra – Motýlí křídla
DEBRA ČR je pacientská organizace, která pomáhá usnadnit život lidem s tzv. nemocí motýlích křídel (Epidermolysis Bullosa, zkráceně EB). Poskytujeme odborné poradenství, šíříme informace o nemoci a možnostech léčby a propojujeme pacienty a jejich rodiny z celé ČR. Úzce spolupracujeme s týmem odborníků klinického EB Centra. Jsme aktivním členem DEBRA International a zapojujeme se do výzkumu léčby EB.
 

Jak spolupráce funguje? Jak můžete pomoci i Vy?

Tím, že u nás zakoupíte lahev Bohemian ginu 0,7l z číslované edice za 1495 Kč, automaticky tím odvedeme 500Kč na podporu neziskové organizace Debra a přispíváte tím lidem, kteří bojují s nemocí Motýlích křídel. Nechte se přenést do úžasně voňavého a chutného Bohemian světa a zároveň pomozte dobré věci.  Zde najdete dostupné čísla a lahve Bohemian ginu.

AUKCE

Zároveň jsme z celého balíku vybrali část speciálních čísel, které nabízíme do aukce, která začíná na 1495 Kč a vše, co bude navíc nad 1495 Kč, tak také půjde na pomoc lidem s nemocí motýlích křídel o které se stará pacientská organizace DEBRA ČR. Pokud se chcete dozvědět více, tak koukněte zde, kde zjistíte i jaká čísla jsou dostupná.


Připravili jsme limitovanou nabídku číslovaných lahví, kde některé lahve jsou prodávány přímo a někeré lahvé formou aukce.