Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu. Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.


Ano       Ne

Víno měsíce října - Trabocchetto Pecorino DOC 2021 4+2

Vážení přátelé a milovníci vína,

dnes bychom vám rádi představili vinařství Tenuta Talamonti z malebného italského regionu Abruzzo, kde se produkují vynikající bílá i červená vína se skvělým poměrem cena výkon.

Talamonti je mladé a moderní vinařství založené v roce 2001 rodinou Di Tonno. Za více než 20 let existence se zde zrodila celá řada velmi zajímavých vín, která se ve všech případech vyznačují velmi dobrou pitelností, šťavnatostí a zjevnou snahou o produkci vín nejen pro každodenní spotřebu. Mají poutavé, moderní etikety a získávají ocenění jak v Itálii, tak v zahraničí. Vína jsou vyráběna pouze z hroznů z vlastních vinic nacházejících se v okolí vinařství v nadmořské výšce okolo 300 m. Ve sklepě jsou používány moderní technologie i dubové sudy různých velikostí a původu. 
 
Naším vínem měsíce října je elegantní, bohaté a osvěžující Trabocchetto Pecorino DOC 2021. Možná méně intenzivní, ale poměrně bohatá vůně s tóny sadového ovoce jako broskve či meruňky, v pozadí s nádechem exotického ovoce a sicilských citronů. Chuť je šťavnatá, minerální a intenzivní, se středně dlouhou osvěžující dochutí. Zkrátka ideální víno pro babí léto.  A nyní v akci 4+2.
 

S námi je radost poznávat!