Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu. Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.


Ano       Ne

JL Chave Selection Cotes du Rhone Mon Coeur 2021 4+2 zdarma - UKONČENO

Vážení přátelé a milovníci vína,

dnes bychom vám rádi představili jednu z ikon v oblasti Cotes du Rhone - vinařství Jean-Louis Chave a s ním i šťavnatý a elegantní Cotes du Rhone rouge Mon Coeur v akci 4+2 lahve zdarma!
 
Jean-Louis Chave Selection je negociantská značka patřící pod vinařství, která nabízí vína z nakoupených hroznů od jiných pěstitelů z oblasti Hermitage. Jejich nesporná výhoda je jejich cena, která v kombinaci s uměním  J. L. Chave vytváří jedinečný poměr mezi kvalitou a cenou.
Vinařství Jean-Louis Chave se věnuje pěstování a výrobě vína na slavném kopci Hermitage více než 500 let (od roku 1481). Mnohaletá zkušenost, nekončící touha po zdokonalování a tvrdá práce dali vzniknout vínům, která patří mezi nejvyhlášenější z Hermitage. Celkově vlastní 15 hektarů vinic, jejich vína nechávají kvasit (30 % se stonkem) jak v otevřených nádobách, tak i v cementových kádích. Následně vína zrají 12 – 18 měsíců v malých nebo velkých dřevěných sudech a nejsou filtrována.

Côtes du Rhône rouge Mon Coeur 2021 nabídne tmavou granátovou barvu a vůni tmavého bobulového ovoce, v pozadí s lehkou stopou koření. V ústech je kulaté a šťavnatá, příjemně elegantní, se středně dlouhou, ovocně kořenitou dochutí. A nyní v akci 4+2 zdrama, zaplatíte tak o 870 Kč méně!
 

A nezapomeňte, naším vínem měsíce května je svěží a ovocný pfalcký Riesling Pfalz trocken 2021 Von Buhl, v akci 4+2 lahve zdarma!

 
SAVE THE DATE - degustace v Restauraci Monarch:
23. května, 18:30 - Henri Bonneau
14. června, 18:30 - Riesling Grosses Gewächs
19. července, 18:30 - Sauvignon blanc
16. srpna, 18:30 - Sýry a víno
 
S námi je radost poznávat!